Páteční arteterapie online

Dva vlci v nás

Pojďme se společně podívat na ty dva vlky, co v nás sídlí. Jsou každý jiný, můžou si i odporovat, ale první krok k tomu se s nimi naučit pracovat je, že je musíme pozat. A přesně to Vám nabízíme v tomto prožitkovým malování.  Těšíme se na Vás! Andrea & Radka

450,00 Kč

Čmáranice s muzikoterapií

Naladíme se na tvorbu muzikou a lehkým pohybem. Každý podle svého gusta jak s kamerou zapnutou nebo vypnutou a posléze k pohybu přidáme i pohyby pastelkou na papíře. Zbytek Vám neprozradíme, na ten se těšte.  Páteční večer bude zakončen jako vždy nad společnou reflexí nad vzniklými díly.  Těšíme se na Vás! Andrea & Radka

450,00 Kč

  Eva nám napsala:

  Chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný zážitek. Že mě bude bavit imaginace a samotné malování, tak to jsem věděla, ale že mě nakonec nejvíc nadchne poslední část sebereflexe, tak to jsem mile překvapená. 

                                                    Kateřina nám napsala:

  Online malování s tématem 'Mandala' jsem si opravdu užila! Ostatní v mém obrázku viděli úplně něco jiného než já sama, což mě velmi inspirovalo a dalo mnoho nových podnětů. Setkání bylo velmi inspirativní, proto doporučuji všem, kterým pomůže se na svůj život podívat z nadhledu a případně navést na další cestu.


  JAK TO PROBÍHÁ?

  Během dvou hodin vám poskytneme dostatek času a prostoru pro prožitek a vlastní tvorbu a poté probíhá společná reflexe nad obrázky. Každý z vás se může stát zrcadlem života pro ostatní. Je to dobrodružná cesta plná AHA momentů, vzájemného obohacení a kolektivní moudrosti. 

  V našem online prostoru zakusíte tvořivý proces, kde se setkáte s imaginací, malováním a následnou reflexí. Skrze vlastní prožitek a namalovaný obrázek proniknete do skrytých zákoutí svého života. Tímto sebepoznávacím procesem lépe porozumíte nejen sobě, ale i okolnímu světu a situacím, které zažíváte. V reflexi objevíte odpovědi na svoje otázky a uvědomíte si důležité momenty, které utváří vaši cestu.  

  Každé naše malování je jiné a má jiné téma. Páteční ARTETERAPIE ONLINE je příjemným zakončením pracovního týdne, které vás pozitivně naladí na volný víkend.


  Zažijte s námi tento transformační a uvolňující proces! 

  Po přihlášení přes formulář níže nebo eshop, od nás dostanete pokyny k platbě a následně i doplňující informace
  k připojení. K tvorbě potřebujete jen klidné prostředí a prostor pro malování, počítač nebo notebook nejlépe se sluchátky, kvalitní Wi-Fi připojení a  výtvarné pomůcky, které máte zrovna doma - papíry, nůžky, lepidlo, pastelky, pastely, voskovky, tempery nebo vodové barvy. (Výběr je zcela na vás.)


  Max. počet účastníků je 6

  Online jsme proto, abyste se mohli připojit odkudkoliv :-)

  VSTUPNÉ:  450Kč/120min. 


  Přihlaste se níže přes formulář nebo na emailu: terapiemalovanim@gmail.com


  Reference

  Překvapivý, nečekala jsem, kolik se toho o sobě dozvím a že si odnesu velmi důležité poznatky. Za mně velká pochvala a doporučuji každému!

  Broňa


  Online malování bylo moc příjemné a teď v té karanténě tak potřebné vytržení. Přivedlo mě mezi lidi a hlavně k sobě. Mohla jsem se brouzdat svou vnitřní krajinou (ale i krajinou ostatních 🙂 a díky ostatním vidět i to, čeho bych si sama nevšimla) Děkuji Andreo a Radko, že jste to uskutečnily. 

  Hanka

  Andreo a Radko,
  děláte to moc šikovně. Na to, že jsem se vašeho kouzlení účastnil poprvé a nevěděl jsem vůbec co se bude dít, jsem se do toho dokázal krásně ponořit.

  Ondřej


  Netušila jsem, co všechno se mohu o sobě dozvědět z namalované mandaly. Potvrdila jsem si něco, co už jsem v sobě nosila dlouho. 

  Kateřina