PROŽITKOVÉ MALOVÁNÍ ONLINE


Kateřina nám napsala:

Online malování s tématem 'Mandala' jsem si opravdu užila! Ostatní v mém obrázku viděli úplně něco jiného, než já sama, což mě velmi inspirovalo a dalo mnoho nových podnětů. Setkání bylo velmi inspirativní, proto doporučuji všem, kterým pomůže se na svůj život podívat z nadhledu a případně navést na další cestu.


JAK TO PROBÍHÁ?

Během dvou hodin vám poskytneme dostatek času a prostoru pro prožitek a vlastní tvorbu a poté probíhá společná reflexe nad obrázky. Každý z vás se může stát zrcadlem života pro ostatní. Je to dobrodružná cesta plná AHA momentů, vzájemného obohacení a kolektivní moudrosti. 

V našem online prostoru zakusíte tvořivý proces, kde se setkáte s imaginací, malováním a následnou reflexí. Skrze vlastní prožitek a namalovaný obrázek proniknete do skrytých zákoutí svého života. Tímto sebepoznávacím procesem lépe porozumíte nejen sobě, ale i okolnímu světu a situacím, které zažíváte. V reflexi objevíte odpovědi na svoje otázky a uvědomíte si důležité momenty, které utváří vaši cestu.  

Každé naše malování je jiné a má jiné téma. Páteční prožitkové malování je příjemným zakončením pracovního týdne, které vás pozitivně naladí na volný víkend.

Zažijte s námi tento transformační a uvolňující proces! 

Po přihlášení přes formulář níže nebo eshop, od nás dostanete pokyny k platbě a následně i doplňující informace
k připojení. K tvorbě potřebujete jen klidné prostředí a prostor pro malování, počítač nebo notebook nejlépe se sluchátky, kvalitní Wi-Fi připojení a  výtvarné pomůcky, které máte zrovna doma - papíry, nůžky, lepidlo, pastelky, pastely, voskovky, tempery nebo vodové barvy. (Výběr je zcela na vás.)


Max. počet účastníků je 6

Online jsme proto, abyste se mohli připojit odkudkoliv :-)

VSTUPNÉ:  450Kč/120min. 


Přihlaste se níže přes formulář nebo na emailu: terapiemalovanim@gmail.com


NABÍDKA PÁTEČNÍCH MALOVÁNÍ - Cyklus HARMONIZACE ČAKER

pátek 17 - 19 hodin


Sedmá čakra  - energetické centrum moudrosti 10.12.2021

Korunní čakra je naším portálem do nebe. Nebe nás pohání k tomu, čím se stáváme. Učením sedmé čakry je zvládnutí času. Nejsme svázání minulostí ani budoucností. Jsme osvobozeni od touhy, naděje a lítosti. V těchto mistrovských energiích se dokážeme napojit na kolektivní vědomí.
Technika: imaginace + mandala nebo volná tvorba
Naučit se využívat sedmou čakru je přímo nebeské :-).

Reference

Překvapivý, nečekala jsem, kolik se toho o sobě dozvím a že si odnesu velmi důležité poznatky. Za mně velká pochvala a doporučuji každému!

Broňa


Online malování bylo moc příjemné a teď v té karanténě tak potřebné vytržení. Přivedlo mě mezi lidi a hlavně k sobě. Mohla jsem se brouzdat svou vnitřní krajinou (ale i krajinou ostatních 🙂 a díky ostatním vidět i to, čeho bych si sama nevšimla) Děkuji Andreo a Radko, že jste to uskutečnily. 

Hanka

Andreo a Radko,
děláte to moc šikovně. Na to, že jsem se vašeho kouzlení účastnil poprvé a nevěděl jsem vůbec co se bude dít, jsem se do toho dokázal krásně ponořit.

Ondřej


Netušila jsem, co všechno se mohu o sobě dozvědět z namalované mandaly. Potvrdila jsem si něco, co už jsem v sobě nosila dlouho. 

Kateřina