Andrea & Radka

Potkaly jsme se v roce 2016 při studiu arteterapie, kde jsme 2 roky seděly naproti sobě a měly tudíž dostatek času se lépe poznat. Tato vzájemná sympatie pak přerostla
v přátelství a tento úžasný projekt TERAPIE MALOVÁNÍM

Od té doby jsme namalovaly stovky obrázků, které podporují náš osobní růst a životní  cestu. Naší společnou vizí je umožnit vám otevřít bránu do světa malování a kreativity a ukázat vám, jak můžete pomocí vlastních obrázků lehčeji plout životem, podpořit své psychické i fyzické zdraví a dobrat se vnitřního štěstí a harmonie. 

Andrea Trebatická

Andrea 🦎
Andrea 🦎

Jsem arteterapeutka, naturopatka, lektorka jógy, členka České arteterapeutické asociace. Při své práci naturopatky propojuji tělesnou rovinu (akupunktura, baňky, masáže) s rovinou duševní (arteterapie). Cílem je harmonizace těla i ducha, což se dále pozitivně odrazí i v životě člověka. Nyní absolvuji šestiletý psychoterapeutický výcvik pod vedením Lukáše Dastlíka. 

Arteterapii jsem studovala v Barceloně pod vedením skvělého člověka Joana Sagrery a stále čerpám z jeho znalostí a zkušeností. Po návratu do Čech jsem absolvovala certifikovaný kurz u Mirka Huptycha. Svět obrázků považuji za velmi inspirativní, který mi pomáhá vidět souvislosti, které jsou často v každodenním životě zastíněny rutinou, egem anebo se dají jednoduše přehlédnout. Namalovat  čmáranici a pak v ní nacházet a hlavně vidět kontext s životem nebo momentálním problémem, považuji za naprosto elegantní a jednoduchou osobní terapii. Jednoduše řečeno. Arteterapie mě stále fascinuje!!!!!! 

Jsem terapeutka energetické psychologie EFT, ARTE koučka, lektorka malování horkými vosky, členka České arteterapeutické asociace. Věřím, že vše potřebné na naši pozemskou pouť máme ukryté v sobě. S nadšením objevuji cesty, jak se k těmto informacím a pokladům dostat a jsem přesvědčena, že právě toto poznání přináší trvalé štěstí, spokojenost a radost ze života. Artefiletiku (prožitkové malování) jsem studovala jako specializaci na PF UK a arteterapii u Mirka Huptycha. Nyní procházím certifikovaným výcvikem hlubinných imaginací - procesem osobního totemu.  Ráda inspiruji k sebepoznání, tvořivosti a důvěře ve vlastní moudrost a schopnosti. 

U nás naleznete příjemné místo pro tvorbu, zábavu i relaxaci.


Seznámíme vás se svým skvělým pomocníkem, vnitřním umělcem a rádcem.


Naší vizí je poskytnout vám důvěrný prostor bez podmínek a přetvářek, abyste mohli vynést na světlo tu nejlepší verzi sebe samých.


Pomůžeme vám objevit vnitřní sílu a moudrost, kterou v sobě máte.


PO TĚCHTO ZÁŽITCÍCH BUDETE LÉPE A LEHČEJI PROPLOUVAT SVÝM ŽIVOTEM!

Naším know-how je prožitkové malováníARTETERAPIE,  která využívá výtvarné umění jako prostředek k sebepoznání a řešení situací. Za nejcennější, co prožijete považujeme proces tvorby a možnost využití nového úhlu pohledu od nás či celé skupiny.

Prázdný papír je projekčním plátnem života. Můžete si v něm odžít kus svého příběhu, se všemi pocity, emocemi, strachy i obavami. Vše, co v barvách vynesete na světlo a dáte na papír, můžete přijmout a využít ke změně, nebo navždy propustit.

CO JEŠTĚ ZÍSKÁTE SETKÁNÍM S NÁMI?

  • Tvorbou a sebevyjádřením podpoříte svůj osobní růst.
  • Zjistíte, že změnou sebe se začne měnit i vaše vaše okolí. 
  • Najdete své bohatství na všech úrovních, třeba i již zapomenutou hravost a radost z tvorby.
  • Umožníte sami sobě být v životě tím, kým chcete být.
  • Podpoříte svoji sebedůvěru.


Těšíme se na vás :-)