PROŽITKOVÉ MALOVACÍ WORKSHOPYKRÁTCE O ARTETERAPII... 

Arteterapie - prožitkové malování je autorskou formou vlastního sebevyjádření. Malujete a tvoříte podle své intuice, kdy výsledkem není líbivé dílo, ale obraz z vašeho nevědomí, ve kterém budeme společně nacházet souvislostí s vaším životem. Tento kreativní proces vám poskytne prostor k nahlédnutí do svého života z různých úhlů pohledů a odkryje příležitosti ke změně. Prožitky při tvorbě mají výrazné terapeutické účinky, díky kterým můžete žít lehčeji, naplno  a s úsměvem. 


CO MŮŽETE NA WORSKHOPU OČEKÁVAT? 

  • Víkend plný tvorby, sebevyjádření a nevšedních zážitků.
  • Kreativní, zábavné, ale i nevšední techniky jako např. EKOTERAPII tvorbu v přírodě, malování horkými vosky apod...).
  • Užijete si čas jen pro sebe, zrelaxujete tělo i duši  a uvolníte se od každodenního stresu.
  • Uděláte velký posun ve vlastním sebepoznání a osobním růstu.
  • Naleznete klíče pro lepší mezilidské vztahy.
  • Pocítíte přísun energie, kterou můžete využít pro snadnější plnění svých vizí, snů a plánů.
  • Poznáte podobně naladěné lidi a třeba vytvoříte nová přátelství.
  • Budete tvořit, naslouchat, dávat i dostávat. 


CO JE CÍLEM NAŠICH WORKSHOPŮ?

Život je jako puzzle. Skládá se z tisíců dílků a každý dílek, který zasadíte do svého obrazu vás posune dopředu. Každým dalším namalovaným obrázkem se dostanete blíže ke krásnému obrazu, po kterém toužíte. Není to cesta na jeden den, ale je třeba vykročit a vytrvat. Na každém dalším workshopu můžete přiložit zase o dílek navíc. 

I cesta je cíl!


Poslechněte si příběh naší Agáty:


KDE SE WORSKHOPY KONAJÍ? 

Naše workshopy se konají v příjemném prostředí historické usedlosti Beránka na PRAZE 6, v ulici NA BERÁNCE 2/57 (do 10 min od metra A, stanice Bořislavka). viz Fotogalerie.     


TERMÍNY A PROGRAMY NOVÝCH WORKSHOPŮ:


Další termíny workshopů 2022:        květen: 14-15.5.       červen: 4-5.6.       červenec:  30-31.7.2022   

Programy připravujeme :-)PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ? 

Prožitkové malování je určeno pro všechny, kteří rádi malujete, tvoříte a zajímáte se o hlubší sebepoznání. Nabízené projektivní techniky podpoří váš osobní růst, rozvoj a poznání. Nenahrazují psychoterapeutickou péči a jsou určeny pro zdravé osoby, bez léčby psychických onemocnění.  DARUJTE VAŠIM BLÍZKÝM NEBO SOBĚ POD STROMEČEK ZÁŽITEK, KTERÝ UMÍ MĚNIT A OBOHATIT ŽIVOTY.

Máme pro vás připravenou krásnou dárkovou poukázku, kterou buď zašleme poštou nebo emailem k vlastnímu tisku. 


KTERÉ TECHNIKY SE NA VÁS UŽ TĚŠÍ? 

Barevná projekce * Imaginace * Mandala * Koláž * Malování ve dvojicích * Smejvák * Uhlová rezerva *

Enkaustika - malba horkými vosky * Čmáranice * Hlína * Práce s kartami * Monotopie * a další ...

Reference

Účast na víkendovém kurzu arteterapie byl pro mně velice příjemný tvořivý zážitek, možnost být sama se sebou, zamyslet se, potešit se z malování a různých zajímavých výtvarných technik, získat novou perspektivu na svoji životní situaci, na to co prožívám. Radka a Andrea nás celým procesem provedly s trpělivostí a pochopením. Velice podporující byla i skupina ostatních kurzistek. Vřele doporučuji."

Silvia

Barevná cesta do hlubin duše 7/2019

Víkendový kurz prožitkového malování byl skvělý.  Byl veden zábavnou a hravou formou, sešla se nás pohodová skupina. Obě lektorky jsou báječné, dokážou povzbudit, poradit.

Radka

Novoroční workshop Splňte si své sny, 1/2020

Chci vám moc poděkovat za vaši Barevnou bohyni. Nejen, že jsem si díky vám užila pohodu, relaxaci a malování, ale k mému překvapení mám pocit, že se mi dodatečně daří vracet se ke svému poztrácenému mladšímu já. Všechny postřehy mě stále udivují.

Marie

Podzimní Barevná bohyně, 10/2019

Nevěděla jsem, co od workshopu očekávat, ale byla jsem velmi příjemně překvapena. Samotné tvoření bylo velmi pohodové, i následné povídání o namalovaných obrázcích. Radka a Andrea jsou moc fajn a díky nim jsem začala vnímat spoustu souvislostí. Holky, děkuju!

Iva

Letní požitkové malování 2020